גן האבן - מודיעין | כפר רות - משתלה במודיעין
גן האבן - מרכז לעיצוב הגינה והבית

משתלה במודיעין

   
דף הבית >> מאמרים >> משתלה במודיעין
אם אתם מחפשים משתלה במודיעין, אך לא סתם משתלה אלא מקום בו יש מבחר עצום של פריטים לגינה, "גן האבן" הוא בדיוק המקום אותו אתם מחפשים. קל ללכת לאיבוד בים המוצרים שקיימים שם, ואם אתם מחפשים משהו כזה, מקום בו יש את כל האלמנטים הדרושים לעיצוב הגינה שלכם אתם במקום הנכון. במקום תוכלו לראות את הפריטים מוצבים כמו במציאות, מכיוון שכל השטח של "גן האבן" הינו כ-6000 מ"ר אך 800 מהם מוקדשים לתצוגה ויזואלית אמיתית  - גינה אמיתית במקום, כך שאתם יכולים לראות איך כל האלמנטים הללו מוצבים במציאות ואם זה מתאים לכם.
 

מה זה "גן האבן"? 


"גן האבן" הוא לא עוד משתלה במודיעין כמו בכל מקום אחר בארץ בכל משתלה ניתן למצוא בדרך כלל בעיקר צמחים ומעט פריטי נוי, אך ב"גן האבן" יש את כל מה שצריך לעיצוב הגינה שלכם. זה מתחיל בסוגי אבנים שונות וסלעים איכותיים למטרות שונות, דרך רהיטי גינה אותנטיים וטבעיים כמו ספסלים ושולחנות מעץ בעיצוב מיוחד ומרשים, מזרקות ומפלי מים בגדלים שונים ובצורות שונות, פנסי עץ, מסלעות ומה לא... את כל מה שאתם צריכים בשביל לעצב את הגינה שלכם תמצאו במקום, ותוכלו לבחור את האלמנטים המתאימים לכם ביותר מכל אלו.
 

למה לבחור דווקא ב"גן האבן"?


כי ב"גן האבן" יש את המוצרים האיכותיים ביותר ואת הצוות המקצועי ביותר. עיצוב ותכנון גינה הוא לא דבר של מה בכך, ואתם חייבים ללכת אל הטובים ביותר בשביל לקבל את המוצרים הטובים ביותר. "גן האבן" הוא בדיוק המקום בשבילכם, מקום בו המחירים הינם תחרותיים בלי להתפשר על איכות המוצרים, והאספקה הינה מידית לכל חלקי הארץ, על ידי חברה אמינה ובעלת מוניטין מוכח.
אז לא משנה מה אתם מחפשים שקשור לגינה שלכם, "גן האבן" הוא  בדיוק המקום בשבילכם, המקום לקבל בו את הייעוץ המקצועי ביותר, המקום לדעת בו יותר והמקום לקנות בו את הפריטים לגינה שלכם. אז קדימה למה אתם מחכים? אתם מוזמנים בכל עת למרכז התצוגה המרהיב - "גן האבן".
משתלת גן האבן - המרכז לעיצוב הגינה והבית באבן טבעית             סניף מודיעין / כפר רות:  08-9285667         קישורים  |  מאמרים  |  פייסבוק   |   מפת האתר
המבוקשים ביותר:  אבני מדרך לגינה,    חלוקי נחל לגינה,    טוף לגינה,   סלעים לגינה
 design
הקמת אתרים  גיל דור - הקמת אתרים באינטרנט