גן האבן - מודיעין | כפר רות - דשא סינטטי במודיעין
גן האבן - מרכז לעיצוב הגינה והבית

דשא סינטטי במודיעין

   
דף הבית >> מאמרים >> דשא סינטטי במודיעין
גינה פרטית היא מתנה, ורבים לא זוכים לבית פרטי אלא לגור בבניין מגורים. אם יש לכם בית פרטי וגינה בו, אתם יכולים עם קצת השקעה לעשות מהגינה פינת חמד מדהימה, פינה לשבת בה בשקט וליהנות מהלבד, ומהירוק מסביב. אלו שגרים בעיר מרגישים עוד יותר את הגינה שלהם, כשמסביבה כל רועש ואצלם פסטורלי, ואם אתם מחפשים דשא סינטטי במודיעין ובסביבותיה לגינה שלכם או לכל מקום אחר בבית, "גן האבן" הוא בדיוק אותו אתם מחפשים. דשא סינטטי איכותי יכול להחליף דשא רגיל וכמעט שלא ניתן לשים לב לכך, מה שעושה ממנו אותנטי לגמרי.

לא רק דשא סינטטי... 


ב"גן האבן" תוכלו למצוא אומנם את כל הסוגים של דשא סינטטי במודיעין, בגבהים שונים, באיכותיות שונות וכמובן במחירים שונים, אך לא רק דשא תוכלו למצוא שם אלא את כל פריטי הגינה הדרושים לכם כמו גם ריהוט גינה איכותי. ב"גן האבן" תוכלו למצוא ספסלי עץ ייחודיים, שולחנות עץ מרהיבים, מזרקות, ריצופי אבן ייחודיים, אבני מדרך, פנסי עץ יפים, חלוקי נחל ומוצרי אבן טבעיים נוספים, סלעים דקורטיביים, אדני רכבת ומה לא... את כל אלו ועוד תוכלו למצוא ב"גן האבן", ותוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מהצוות במקום בכל הקשור לעיצוב הגינה שלכם, לתשתיות  ולפריטים.

למה דווקא "גן האבן"?


"גן האבן" הוקם לפני שנים רבות על ידי שירי ומישל זיתון גרינברג, והוא המרכז הגדול היום בישראל בכל מה שקשור לעיצוב הגינה ולפריטים שלה. במתחם מגוון מרשים של פתרונות עיצוב לגינה, מחירים תחרותיים ומשתלמים כמו גם חיסכון לטווח הרחוק, ייעוץ מקצועי ואף ליווי אישי בכל הקשור להקמת הגינה. הצוות המקצועי העומד לרשותכם הוא צוות אדיב ונעים שישמח לענות לכם על כל שאלה ולסייע לכם בכל בעיה,  ואספקת המוצרים הינה מידית ומגיעה על ידי חברת הובלה אמינה ואיכותית.
אז אם אתם צריכים דשא סינטטי במודיעין או כל פריט אחר לגינה שלכם, "גן האבן" הוא בדיוק המקום בשבילכם, ונשמח אם תגיעו ותראו את מה שיש לנו להציע לכם!
משתלת גן האבן - המרכז לעיצוב הגינה והבית באבן טבעית             סניף מודיעין / כפר רות:  08-9285667         קישורים  |  מאמרים  |  פייסבוק   |   מפת האתר
המבוקשים ביותר:  אבני מדרך לגינה,    חלוקי נחל לגינה,    טוף לגינה,   סלעים לגינה
 design
הקמת אתרים  גיל דור - הקמת אתרים באינטרנט